top of page

SHOW

Naše originální hudební pořady budou překvapením pro vaše hosty 

Naše originální show nás odlišují od podobných seskupení. Jedná se o představení, při kterých je více než doporučeno tančit, ale hodí se i pro sedící publikum, které se baví naším hudebním pojetím známých zpěváků a zpěvaček.

 

Vše zpíváme živě s doprovodem profesionálně zpracovaných hudebních podkladů. Vystoupení jsou velmi energická, živá, založena na humoru a nadsázce. Tanec i zpěv jsou doplněny krásnými a trefnými kostýmy. Prvky ironie a parodie doplňují vtipné moderace mezi jednotlivými sety.

BAVÍ NÁS TO

Dělat show pro lidi nás hrozně baví. Můžeš mrknout na naše video z backstage :-)

ABECEDA

Originální show parodující české i zahraniční zpěváky. Během hodinového vystoupení se na pódiu v našem podání vystřídá 30 zpěváků od A až do Ž. Phil Collins, Karel Gott, Argema, Pavel Horňák, Arnošt Pátek, Michael Jackson, Sagvan Tofi a další...

ABECEDA 2

Pokračování úspěšné Abecedy – jiní interpreti, propracovanější kostýmy. V programu se objevuje větší množství slovenských interpretů - Elán, Pavol Habera, Tublatanka, Peter Nagy... Nechybí zpěváci zahraniční - Gipsy Kings, Ozzy Osbourne, ZZ top… Většina interpretů je českých - Arakain, Ivan Hlas, Žlutý pes… V této show se také v našem podání objeví i zpěvačky Ilona Csáková a Eva Pilarová.

RETRO

Náš nejnovější a zatím nejpropracovanější program, který je takovou hudební retrospektivou: začínáme v 60. letech a končíme hudbou po roce 2000. Program začíná setem z 60. let v zahraničí - Elvis, Beatles, James Brown. Následuje série českých skladeb z 60. let - Viktor Sodoma, Jiří Suchý, Naďa Urbánková. Tímto způsobem pokračujeme dále: 70. léta, 80. léta, 90. léta, 2000+.

Michael Jackson, Elton John, Leoš Mareš, Lady GAGA, PSY, Tomáš Klus, Freddie Mercury, Nirvana, U2 a další

bottom of page