top of page

O NÁS

Víme moc dobře, jak je hudební doprovod důležitý. V naší společnosti se budete cítit vždy dobře naladění. Proč?

REPERTOÁR. 

Zahrajeme průřez převážně českou hudební tvorbou od let 60. až po nejnovější hity z rádií. Petr Novák, Blue Effect, Wohnout, Chinaski, Kryštof, Mandrage… Uspokojeny budou všechny generace posluchačů.

 

ŽIVĚ.

Kapela o dvou členech se neobejde bez nahraných hudebních podkladů. I tak do každé skladby dohráváme živě, co nejvíc to jde. Kytara, baskytara, klávesy a zpěv. Vše, co vidíte na pódiu, se ve skutečnosti taky odehrává. Playback je pro nás nepřijatelný.

PODKLADY.

Natáčíme ve studiu živé nástroje i vokály. Náš hudební doprovod je nesrovnatelný s konkurencí, která pouští podklady z kláves. Na každé zpracované skladbě strávíme několik hodin. Výsledek si můžete poslechnout sami.

ENERGIE. 

Za nástroji nespíme, naopak se snažíme obecenstvo pobavit. Neděláme show za každou cenu, ale dobře naladěný a nakonec skvěle pobavený a utančený divák je pro nás výsledkem dobré práce a žádanou zpětnou vazbou. Hudba nás baví!

APARATURA. 

Ozvučení je velmi důležité. Kvalitní značkové mikrofony, hudební nástroje, ale i koncový aparát a nasvícení pódia. Jsme schopní ozvučit cokoli – od malých oslav až po velké firemní eventy v několika sálech.

NO PROBLEM. 

Zakládáme si na tom, že problémy jsou od toho, aby se řešily, a přání od toho, aby se plnila. Vybrali jste si písničku, která není v našem repertoáru? Je nutné pustit hudební podklad pro vystoupení tanečníků? Potřebujete půjčit mikrofon, připojit na náš aparát DJ, synovce s kytarou, strýčka s harmonikou? Žádný problém.

ZKUŠENOSTI. 

Hrajeme spolu už od roku 1997. Za uplynulé roky jsme odehráli stovky nejrůznějších akcí pro tisíce spokojených lidí. Přesto ke každé akci přistupujeme individuálně, na základě zkušeností se prakticky vždy trefíme do nálady obecenstva.

SAMOSTATNOST. 

Zakládáme si na tom, že se o nás nikdo nemusí starat. Pro pořadatele není nic horšího, než se v rámci svých úkolů starat ještě o skupinu na pódiu. Potřebujeme pouze dostatek prostoru pro vystoupení a zásuvku EE. O zbytek se postaráme sami.

MODEROVÁNÍ. 

Jsme oba velmi dobří moderátoři. Vaši akci rádi doprovodíme nejen hudbou, ale i slovem. Losování tomboly, uvádění různých kulturních vstupů, komentovaná módní přehlídka… Nic není nemožné.

SHOW. 

Naší velkou výhodou je nabídka originálních hudebně zábavných pořadů. V současnosti vystupujeme se třemi variantami programů, které můžeme zakomponovat do běžného hraní, takže vlastně získáte kapelu s programem.

bottom of page